+420 773 227 014info@centrum-naradi.cz
 

Kategorie

Svářecí invertory, invertorové svářečky

Svářecí invertory, invertorové svářečky

Svářecí invertory, invertorové svářečky mají vysoký výkon, skvělé svařovací vlastnosti a schopnosti v porovnání a nízkou spotřebou elektrické energie.

Invertory jsou proto dobrým řešením pro údržbáře, kutily, ale i pro profesionální firmy s denní m používáním těchto strojů. Invertorové svářečky / invertory/ se skvěle uplatní v garážích, domácích dílnách, na zahradách, v servisních provozech a údržbě každé firmy a závodu bez ohledu na zaměření.

Svářecí invertory, invertorové svářečky jsou univerzální o do metod sváření na které je můžete používat. Invertorem můžete svářet metodami TIG, obalovanou elektrodou-MMA, TIG HF, AC/DC, Mig-Mag. Invertory je také možné řezat plazmou

Svářecí invertor, invertorová svářečka je ve většině případů menší , lehké a přenosné zařízení s vysokým výkonem a spolehlivostí. Prohlédněte si svářecí invertory, invertorové svářečky v naší nabídce zde http://centrum-naradi.cz/e-shop/svarovaci-technika/ .

Pokud si s výběrem svářečky nejste jisti a potřebujete poradit neváhejte a zavolejte nám na telefonní číslo +420 773 227 016 nebo napište na email info@centrum-naradi.cz a my vám rádi s výběrem poradíme

V nabídce našeho specializovaného e-shopu naleznete široký sortiment svářecích invertorů, invertorových svářeček, jejich doplňků a náhradních dílů. Poskytujeme záruční a pozáruční servis a zboží si můžete prohlédnout a vyzkoušet v naší specializované prodejně v Třebíči na ulici Hanělova 2 / nad Barborkou .