+420 773 227 014info@centrum-naradi.cz
 

Kategorie

Svářecí technika- svářečky

Svářecí technika- svářečky

Svářecí stroje, poloautomatické a speciální svářečky

Svářečky a doplňkový sortiment ke svařování kovů je hlavní součástí našeho prodeje na našem e-shopu, který zřizuje firma TR-weld s.r.o. Nabízíme svářečky a svářecí techniku jak pro profesionální použití určené pro celodenní zátěž v kovoobráběcích provozech, tak i svářecí poloautomatické stroje pro hobby použití, domácí, ale i školní a výukové dílny. Kromě toho lze u nás výhodně nakoupit i široký sortiment náhradních dílů pro svařovací hořáky MIG, TIG, nebo pro Plasmu, ale i jejich součásti.

TR-weld s.r.o. ke každému prodané svářečce zřizuje také jak záruční, tak i pozáruční servis. Pokud by se jednalo o servis svářečky, nebo nap-hořáku nezakoupené u naší firmy, i tyto servisní služby u nás lze objednat, stačí zavolat na prodejnu, nebo servisní dílnu a servis svářečky, nebo repase hořáku můžete dojednat.

Svářecí technika, svářečky profi - hobby

V nabídce naší firmy TR-weld s.r.o. naleznete kompletní nabídku svářeček všech tipů pro použití v různých svařovacích metodách, tj. MIG/MAG, MMA, TIG DC, nebo TIG AC/DC včetně pulsních, nebo double pulsních svářecích strojů. Pracovníci naší firmy vám poskytnou vždy relevantní výklad, odbornou radu, nebo přímo poradenství. Výklad je vždy veden tak, aby byl jasně zřetelný, jak odborníkovi, začátečníkovy, nebo naprostému laikovi. Přání jednotlivých zákazníků se vždy zohledňují a je možná i případná konzultace s výrobcem stroje, nebo s odborným elektrotechnikem. Velmi dobré kontakty s několika specializovanými firmami vyrábějící svářečky a doplňkovou techniku, nám umožňují plnit takřka každé přání zákazníka.

Svářecí technika, svářečky - typy

Nabídka firmy TR-weld s.r.o., zahrnuje veškeré tipy svářeček MIG/MAG, MMA, TIG DC, nebo TIG AC/DC včetně pulsních, nebo double pulsních svářeček. Dále s úspěchem prodáváme Plasmové řezací stroje, nebo celé komplety CNC a Routery pro automatické poloautomatické řezání a dělení kovů. Firma TR-weld s.r.o. má běžně skladem celý široký sortiment náhradních dílů, spotřebních dílů pro plazmové řezání, kompletní plazmové hořáky, ruční, ale i strojní plazmové hořáky za velmi výhodné ceny.

Pokud si na našem e-shopu vyberete některou z nabízených svářeček, či plasmových strojů, nebo naopak nevyberete, není třeba podléhat panice. Můžete nás kontaktovat telefonicky, nebo emailem, vždy se vám budeme snažit pomoci při výběru vašeho vytoužené svářečky. Pokud nám sdělíte, na jaké účely svářečku hodláte využívat, co budete svařovat, v případě Plasmového řezacího stroje co budete řezat, odborně vám poradíme s výběrem stroje. Budeme se společně snažit o výběr toho nejlepšího s ohledem na vaše finanční možnosti. Mějte na paměti, že v našem obchodě se nesetkáte s běžným prodavačem, ale s odborníkem, který svařuje kovy minimálně stejně dobře jako vy. Pokud jste naprostý laik, tak jste trefil bingo, nikde vám lépe nevysvětlí jak svařovat, čím svařovat a jak dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Důležitá součást povědomí o svařování jako takovém, je zvládnout dnes používané zkratky, kterých jsou plné manuály: 

Arc force, MIG, MAG, MMA, TIG, Hot-start a další, K tomu nám slouží, tak zvaný výklad pojmů a výrazů. Pokud tento výklad pojmů máte na papíře, nebo ještě lépe ve vlastní hlavě, máte vyhráno. Samotné svařování je potom hračka. Moderní svářečky jsou dnes tak dokonalé, že svařování je opravdu snadné, za předpokladu správného nastavení svářečky, správně zvoleného svařovacího drátu a ochranného plynu. Při dodržení všech zásad bezpečnosti a správného nastavení svářečky, můžete bez obav svařovat. Pokud by ani toto nestačilo, navštivte naši prodejnu, zde vám svářečku nejenom pomůžeme vybrat, ale také vás vybavíme vším potřebným a uděláme vám malou průpravu, kde se se svářečkou seznámíte. Telefonní kontakt +420 773 227 016 emailová adresa pro poskytnutí podpory a výkladu k jednotlivým svářečkám a plazmám km-servis@email.cz Adresa provozovny a servisní dílny Hanělova 471/2 674 01 Třebíč nad Barborkou.